Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Your settings have been saved.
sv: Dina inställningar har sparats.

en: Profiles
sv: Profiler

en: Save profile
sv: Spara profil

en: Transitions
sv: Övergångar

en: Delete profile type
sv: Radera profiltyp
