Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Group
te: సమూహం

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Your settings have been saved.
te: మీ అమరికలని భద్రపరిచాం.
