Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Group
ur: گروپ

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: Your settings have been saved.
ur: آپ کی ترتیبات محفوظ کر دی گئی ھیں۔
