Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Your settings have been saved.
vi: Đã lưu lại các thiết lập của bạn.

en: Profiles
vi: Hồ sơ
