Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Group
am: ቡድን

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ
