Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Group
ar: المجموعة

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: Your settings have been saved.
ar: تم حفظ إعداداتك.

en: Profiles
ar: ملفات المستخدمين

en: Transitions
ar: انتقالات
