Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Group
az: Qrup

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Your settings have been saved.
az: Parametrləriniz yadda saxlanıldı.
