Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Label
de: Beschriftung

en: Save Changes
de: Änderungen speichern

en: Your settings have been saved.
de: Die Einstellungen wurden gespeichert.

en: Profiles
de: Profile

en: Save profile
de: Profil speichern

en: Transitions
de: Übergänge

en: Delete profile type
de: Profiltyp löschen
