Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Group
es: Grupo

en: Weight
es: Peso

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Save Changes
es: Guardar cambios

en: Your settings have been saved.
es: Sus opciones de configuración se han guardado.

en: Profiles
es: Perfiles

en: Save profile
es: Guardar perfil

en: Transitions
es: Transiciones

en: Delete profile type
es: Eliminar tipo de perfil
