Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Your settings have been saved.
fi: Asetuksesi on tallennettu.

en: Profiles
fi: Profiilit

en: Save profile
fi: Tallenna profiili

en: Delete profile type
fi: Poista profiilin tyyppi
