Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Weight
fr: Poids

en: Settings
fr: Paramètres

en: Name
fr: Nom

en: Label
fr: Libellé

en: Save Changes
fr: Enregistrer les modifications

en: Your settings have been saved.
fr: Vos paramètres ont été enregistrés.

en: Profiles
fr: Profils

en: Save profile
fr: Enregistrer le profil

en: Delete profile type
fr: Supprimer le type de profil
