Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Your settings have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Profiles
he: פרופילי משתמשים

en: Save profile
he: שמור פרופיל

en: Delete profile type
he: מחיקת סוג פרופיל

en: Workbench
he: שולחן עבודה
