Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Group
hi: समूह

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Name
hi: नाम

en: Label
hi: लेबल

en: Save Changes
hi: परिवर्तनों को सुरक्षित करें

en: Your settings have been saved.
hi: अपनी सेटिंग्स को सुरक्षित कर दिया गया है।

en: Transitions
hi: बदलाव
