Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Group
hr: Grupa

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: Your settings have been saved.
hr: Vaše su postavke spremljene

en: Profiles
hr: Profili

en: Save profile
hr: Spremi profil
