Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Group
id: Grup

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Name
id: Nama

en: Save Changes
id: Simpan Perubahan

en: Your settings have been saved.
id: Pengaturan Anda sudah disimpan.

en: Profiles
id: Profil

en: Transitions
id: Transisi
