Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Group
is: Hópur

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save Changes
is: Vista breytingar

en: Your settings have been saved.
is: Stillingar þínar hafa verið vistaðar.
