Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Save Changes
it: Salva le modifiche

en: Your settings have been saved.
it: Le tue impostazioni sono state salvate.

en: Profiles
it: Profili

en: Save profile
it: Salva profilo

en: Transitions
it: Transizioni
