Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Group
ja: グループ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Name
ja: 名前

en: Label
ja: ラベル

en: Save Changes
ja: 変更を保存

en: Your settings have been saved.
ja: 設定が保存されました。

en: Profiles
ja: プロフィール

en: Transitions
ja: 推移

en: Workbench
ja: ワークベンチ
