Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Profiles
lt: Profiliai
