Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save Changes
lv: Saglabāt Izmaiņas

en: Your settings have been saved.
lv: Jūsu iestatījumi ir saglabāti.

en: Profiles
lv: Profili
