Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Group
mr: समुह

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save Changes
mr: बदल जतन करा
