Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Group
ne: समूह

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save Changes
ne: परिवर्तनहरू सेभ गर्नुहोस्
