Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.
