Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Your settings have been saved.
pt: As suas definições foram gravadas.

en: Transitions
pt: Transições
