Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Group
ru: Группа

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Save Changes
ru: Сохранить изменения

en: Your settings have been saved.
ru: Ваши настройки были сохранены.

en: Profiles
ru: Профили

en: Save profile
ru: Сохранить профиль

en: Transitions
ru: Переходы

en: Delete profile type
ru: Удалить тип профиля
