Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Group
sk: Skupina

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Your settings have been saved.
sk: Vaše nastavenia boli uložené.

en: Profiles
sk: Profily

en: Save profile
sk: Uložiť profil
