Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save Changes
ta: மாற்றங்களை சேமி

en: Your settings have been saved.
ta: உங்கள் அமைவுகள் சேமிக்கப்பட்டன.

en: Profiles
ta: விளக்கவிபரங்கள்
