Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Profiles
th: ประวัติผู้ใช้

en: Save profile
th: บันทึกโปรไฟล์
