Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet

en: Your settings have been saved.
tr: Ayarlarınız kaydedildi.

en: Profiles
tr: Profiller

en: Save profile
tr: Profili kaydet

en: Transitions
tr: Geçişler

en: Workbench
tr: İş Tezgahı (Workbench)
