Workbench Moderation Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Group
uk: Група

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Profiles
uk: Профілі

en: Save profile
uk: Зберегти профіль

en: Weights
uk: Вага

en: Transitions
uk: Переходи

en: Delete profile type
uk: Видалити тип профілю
