Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Import
ca: Importa

en: Export
ca: Exporta

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Transitions
ca: Transicions
