Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Export
el: Εξαγωγή

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
