Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Available Tokens
pl: Dostępne tokeny

en: Transitions
pl: Przejścia
