Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Notification messages
pt: Mensagens de notificação

en: Notify
pt: Notificar

en: Transitions
pt: Transições
