Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Import
ru: Импортировать

en: Export
ru: Экспортировать

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Notification messages
ru: Текст уведомлений

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Notify
ru: Уведомить

en: Available Tokens
ru: Доступные шаблоны замены

en: Transitions
ru: Переходы
