Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Transitions
tr: Geçişler

en: Workbench
tr: İş Tezgahı (Workbench)
