Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Import
vi: Nhập vào

en: Export
vi: Xuất

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình
