Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Import
da: Importér

en: Export
da: Eksportér

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Notify
da: Informer

en: Transitions
da: Overgange
