Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Notify
es: Avisar

en: Transitions
es: Transiciones
