Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Import
et: Impordi

en: Export
et: Ekspordi

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Transitions
et: Olekusiirded
