Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset
