Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Import
fr: Importer

en: Export
fr: Exporter

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Notification messages
fr: Messages d'alerte

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Notify
fr: Notifier

en: Available Tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles
