Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Import
hi: आयात करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Transitions
hi: बदलाव
