Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Import
hr: Uvezi

en: Export
hr: Izvezi

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Notification messages
hr: Obavijesne poruke
