Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Notification messages
hu: Értesítő üzenetek

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Notify
hu: Értesítés

en: Available Tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: Workbench
hu: Szerkesztőség
