Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Import
ja: インポート

en: Export
ja: エクスポート

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Available Tokens
ja: 使用可能なトークン

en: Transitions
ja: 推移

en: Workbench
ja: ワークベンチ
