Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Notify
lt: Įspėti
