Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Import
nl: Importeren

en: Export
nl: Exporteren

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Notification messages
nl: Meldingsberichten

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Notify
nl: Notificatie

en: Available Tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Transitions
nl: Overgangen
