Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia
