Workbench Notifier (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Notify
sv: Meddela

en: Transitions
sv: Övergångar
